Esen Öktem

Merhabalar en sevdiğim, en kıymetlim, en şefkatlim kısacası meleğim... Sizinle tanışmamız 2008 yılında olmuştu. Baş ağrılarım nedeniyle Cerrahpaşa hastanesine gittiğim o gün benim hayatımın dönüm noktası oldu; kısaca anlatacağım...

esen-oktem-2.jpg

Merhabalar en sevdiğim, en kıymetlim, en şefkatlim kısacası meleğim…

Sizinle tanışmamız 2008 yılında olmuştu. Baş ağrılarım nedeniyle Cerrahpaşa hastanesine gittiğim o gün benim hayatımın dönüm noktası oldu; kısaca anlatacağım…

İnanılmaz derece de baş ağrılarım vardı. Size muayeneye geldim,hastalığımla ilgili şimdiye kadar hiç bir doktorun ilgilenmediği kadar ilgilendiniz çok teşekkür ediyorum. Bir hastanın iyileşmesinin en önemli ilacı doktorunun güler yüzlü ve ilgili olmasıdır bu sizde fazlasıyla var. Allah sizden binlerce defa razı olsun… Bana gerekli tetkikleri yaparak durumumu değerlendirdiniz ve bu baş ağrılarımdan kurtardınız. 2017 yılına kadar hiçbir şikayetim olmadan hayatımı devam ettirdim. Ancak 2017 Mart ayında baş ağrılarım tekrar nüks etti en kötüsü de depresyonun dibinde göçmüş tükenmiştim . Arkadaşlarım iyi bir hekim arıyordu, sizin isminizi bulup randevu almışlar. Bu zaten benim doktorum dedim ve size geldim. Bekleme odasında bekliyordum. Siz geldiniz odanıza gireceksiniz, beni görüp senin ne işin var burada dediniz. Çok şaşırmıştım. Aradan 9 yıl geçmesine rağmen, hastasını o kadar hastanın içerisinde tanıyan doktorum, hafızanıza bir kez daha hayran oldum. Yanımdaki arkadaşlarıma işte benim doktorum sevdiğim her şeyim dedim. O an daha muayene olmadan, benim yaralarım sarılmıştı. Yara diyorum çünkü gerçekten durumum yaralardan beterdi. ” 48 yaşında; Ruh halim göçmüş, bedenim bitmiş, günün 24 saatini yatakta geçiren, gölgesiyle kavga eden esen… yani ben” Muayene de benim hastalığımın nedenin uyku apnesi olabileceğini söylediniz, gerekli tetkikler yapılarak bir kez daha beni hayata döndürdünüz. Şuan tedavilerim devam ediyor. Sayenizde yeniden doğmuş bebek gibiyim.

Hocam sen sadece nöroloji profesörü değil ayrıca ruh profesörüsün de seni tanıyıp da sevmeyen olabilir mi varsa ölsün hocam . Ne olur bana deli demeyin ben deli değilim… Gerçekten seni seviyorum hocam ve asla bu yazdıklarım da riya yok yüreğim ne dediyse onu yazıyorum.

Allah’ım bu Türk Milletinin başından seni eksik etmesin…

Sevgiyle kalın…

Bize Ulaşın

İLETİŞİM

İlgi alanımızdaki nörolojik konularla ilgili bir rahatsızlığınızın olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki iletişim yöntemlerinden birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İLETİŞİM

0212 414 30 00
Dahili: 22334
Takipte olun

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.