Yazılarım

Evrim Uluışık

20 yılı aşkındır şiddetli baş ağrıları yaşıyordum. Senelerce ara ara bir sürü doktora gittim ve sonuç olarak hepsi antidepresan verip stresten uzak yaşamamı tavsiye ederek gönderdiler.

Antideprasan kullanmak istemediğim için her defasında tedavi olarak gördükleri antideprasanları yarıda bırakıp hayatıma engel olmuş olan baş ağrılarımla yaşamayı kabullendim. Takiii Derya hocayla tanışana kadar. Derya hocam akla gelebilecek her türlü ihtimali göz önünde bulundurarak teşhis ve tedavisi ile beni yeniden hayata döndürdü. Yeniden hayat diyorum çünkü 30 günün 20 günü başı ağrıyan ve karanlık odalarda istifra ederek yatan günlük hayatımı devam ettirmeyi engelleyen ağrılar içerisindeydim.

Derya hocaya gittiğim ilk günden beri sanki senelerdir tanıdığınız bir yakınınızı ziyaret etmiş gibisiniz. Size verdiği güven, sıcaklık, samimiyet, ses tonundan tutunda mimiklerine ve yüz ifadesine kadar oradan iyi çıkmanızı sağlayacak her türlü özelliğe sahip mesleğinin yanında harika bir insan o.

Baş ağrılarıma gelince; hiçbir tahlilden tatmin olmayıp devamını araştıran, baş ağrılarımı tetikleyen farklı rahatsızlıkları mı ortaya çıkaran ve sonucunda 1,5 aydır bir kere bile ağrımayan sadece vitamin vererek sorunumu çözen bir başı bana geri verdiği için sonsuz minnettarım.

Hayatıma ışık oldunuz hocam. İlginiz, insanlığınız ve bilgeliğinizle başkalarının hayatına da ışık olmanızı temenni ederim. Sevgi ve saygılarımla.

Randevu Alın

    Formu doldurun, sizi arayalım

    Bu gönderiyi paylaş