Hasta Yorumları

Zeynep Atay

41 yaşındayım 20 yaşımdan beri baş ağrılarıyla mücadele ediyorum son 3 yıldır her gün tüm vücuduma yayılan inanılmaz şiddetli ağrılarım var, sürekli halsizdim...

Sonay Ceylan

Uzun zamandır süren baş dönmelerim vücut dengesizliklerim vardı. Derya hocama geldiğimden beri yaptığı tüm tedavilerle resmen beni hayata döndürdü.

İpek Bozkurt

Yaklaşık 15 yıldır devam eden migren sürecimde; artık hiçbir ilacın işe yaramaması ve göz yuvalarımda da her gün yaşamaya başladığım dayanılmaz ağrı ile kendimi “İmdat!” diyerek Derya Hanım’ın ofisinde buldum, iyi ki de bulmuşum!

Necmettin Kündem

2 yıldır geçmeyen ve artarak devam eden baş ağrılarım vardı. Derya hocaya gelmeden önceki son 3 ayda ağrılarımın şiddeti dayanılmaz bir boyuta gelmişti.

Deniz Şahin

Derya hocaya gelmeden önce şiddetli baş dönmesi ve titreme nöbetleri yaşıyordum. 5 dakika süren oldukça şiddetli ataklar oluyordu.

Nazlı Selen Koçoğlu

Lise çağlarımdan beri şiddetli baş ağrıları ile mücadele ediyordum. 29 yaşından artık katlanılamayacak baş ağrılarım olmaya başladı, öyle ki aylarca evden çıkamadığım zamanlar oldu.

Aylin Alaz Bayrak

Derya hocama gelmeden önce hafif bağırsak problemleri ve vücutta yaygın ağrılarım vardı omuzumda sürekli bir ağrı vardı. Elektrik çarpması bıçak girme hissi veren acı verici ağrılardı.

Esra Starcevic

Ben 33 yasinda, yaklasik 15 senedir migrenle yasayan biriyim. Tum bu zaman zarfinda, migren agrisinda bir takim degisiklikler oldu. Ilk yillarda ya sag tarafta ya da sol tarafta bir 'aura' ile ozellikle goz cukurunda ve sakaklarda hissedilecek sekilde basliyordu.

Nilgün Şanslı

Ben çok şiddetli baş ağrısı çeken bir hastayım. 20 yıldan beri bu inanılmaz baş ağrılarını çektim. Gitmediğim doktor gitmediğim hastane denemediğim tedavi yöntemi kalmadı. Hiçbiri fayda etmedi. Nöral tedavi, akapunktur defalarca kez oldum. Bunun yanı sıra kullanmadığım ilaç ve ağrı kesici de kalmadı.

Randevu Al Hemen Ara
WhatsApp'tan bize yazın