Nazlı Selen Koçoğlu

Nazlı Selen Koçoğlu

Lise çağlarımdan beri şiddetli baş ağrıları ile mücadele ediyordum. 29 yaşından artık katlanılamayacak baş ağrılarım olmaya başladı, öyle ki aylarca evden çıkamadığım zamanlar oldu. Turizm sektöründe çalışıyorum, mesleğim gereği her günüm çok yoğun ve her anı planlı geçiyor. Ağrılarım artık o kadar katlanılmayacak noktaya gelmişti ki son altı yılda verimliliğim iyice düşmüştü. Arkadaşları tarafından aktif, neşeli, sürekli plan yapan bir insanken son yıllarım katlanılamayacak ağrılar nedeni ile sosyal hayatımdan uzak geçmeye başladı.

Hayatımın ağrısız tek bir günü geçmeyecek artık diye düşünürken Prof. Dr. Derya Uludüz ile tanıştım. Baş ağrım ile baş etmenin yollarını öğrenmeye başladım. Ağrılarımın %85’i şimdiden gitti ve tedaviye başlayalı henüz 3,5 ay oldu.

Çantamdan çıkarmadığım ilaçlarım varken şu an hiç ağrı kesici içmiyorum. Bırakın ağrı kesici içmeyi ağrı kesici iğne yaptırmak için gittiğim acilde tanıyorlardı artık. Çok ama çok teşekkür ederim. Düşünsenize evden çıkamazken ağrı kesici içmeden günlerimi geçirebiliyorum. Bu bir mucize bence, eski günlerime geri döndüm. İnanılmaz.

Randevu Alın

    Formu doldurun, sizi arayalım

    Bu yazıyı paylaş

    Randevu Al Hemen Ara
    WhatsApp'tan bize yazın
    BENZER YAZILAR