Nilgün Şanslı

Ben çok şiddetli baş ağrısı çeken bir hastayım. 20 yıldan beri bu inanılmaz baş ağrılarını çektim. Gitmediğim doktor gitmediğim hastane denemediğim tedavi yöntemi kalmadı. Hiçbiri fayda etmedi. Nöral tedavi, akapunktur defalarca kez oldum. Bunun yanı sıra kullanmadığım ilaç ve ağrı kesici de kalmadı.

Artık en şiddetli ağrı kesicim bile etkisini yitirmeye başlamıştı. Geçmeyen baş ağrılarım yüzünden çok mutsuzdum ve hiçbir şeyden tat almıyordum. Sürekli internetten baş ağrılarım için çözümler araştırıyordum.

Bir gün Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden Derya Hocamı buldum. Cerrahpaşa Tıp fakültesini arayarak randevu aldım ve hemen hocamla tedaviye başladık. Benim için inanılmaz bir süreçti. Hiç ilaç kullanmadan şu anda eski sağlığıma dönmüş durumdayım. Benim gibi şiddetli, geçmeyen baş ağrısı olanlar daha fazla buna katlanmadan hemen Derya Hocamla iletişime geçmeli.

Derya Hocam gerçekten bu işin uzmanı, Türkiye’de mesleğini böyle seven ve önemseyen bir doktor. İyi ki varsınız iyi ki sizi ve ekibinizi tanımışım canım doktorum.

Allah sizi korusun başımızdan eksik etmesin Derya Hocam.

Her şey için teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum.

Randevu Alın

    Formu doldurun, sizi arayalım

    Bu yazıyı paylaş

    Randevu Al Hemen Ara
    WhatsApp'tan bize yazın