Derin doku masajı ile rahatlayın ve ağrılarınızdan kurtulun

Derin doku masajı ile rahatlayın ve ağrılarınızdan kurtulun

Vücutta stres, hareketsizlik veya yanlış hareketlere bağlı olarak kas ve dokularda kasılmalar ve katılık görülür. Bu, o bölgelerde ağrı gibi şikayetlere dönüşebilir ve seviye zamanla yükselerek günlük rutini etkileyebilir.

Derin doku masajı bu semptomlar için etkili bir tedavidir. Artrit, eklem ağrıları, soğuğa maruz kalmanın neden olduğu fiziksel şikayetler gibi sorunlara derin doku masajı uygulanmalıdır.

Derin doku masajı aşağıdaki rahatsızlıklar için etkili yöntemdir:

 • Kronik ağrıları olan
 • Yoğun stresli iş ortamında çalışan
 • Sık seyahat eden
 • Kasları sürekli gergin ve kasılmış hisseden
 • Vardiyalı gece gündüz düzensiz yaşayanlar

İster spor salonuna giden ister aktif bir hayatı olan, ister hareketsiz ve günün büyük bir kısmını bilgisayar başında çalışarak geçiren biri olun; farklı nedenlerle ağrı yakınmalarınız kaçınılmaz olabilir. Yanlış hareketler, kötü uyku, stres kaynaklı fiziksel ağrılar da kan dolaşımınızı etkileyebilir ve uzun vadede sizi rahatsız edebilecek ağrılara neden olabilir.

Derin doku masajı bu sorunları ortadan kaldırabilen bir masaj tekniğidir. Masajdan sonra kas ve dokuda yapılan esneme kişinin kendisini daha rahat hissetmesini ve ağrıdan uzaklaşmasını sağlayacaktır.

Özellikle kronik ağrıları olan kişiler için önerilir.

Derin doku masajı, toksinleri vücuttan atmak için etkili bir yöntemdir. Artan kan dolaşımı ve kas dokusunun gerilmesi, vücutta biriken toksinlerin atılması için ilk adım olacaktır.

Yavaş ve sert basınçlarla vücudunuzun dinamizmini artırmak amacıyla, hücreler oksijen açısından daha zengin beslenecek ve cildinizde dikkat çekici bir güzelliği fark edeceksiniz.

Randevu Alın

  Formu doldurun, sizi arayalım

  Bu yazıyı paylaş

  Randevu Al Hemen Ara
  WhatsApp'tan bize yazın
  BENZER YAZILAR