Unutkanlığımdaki artış rahatsız edici düzeydeydi. Konuşurken anlatacağım şeyi konuşma esnasında unutuyordum. Yolda yürürken denge kaybı nedeniyle düşüyordum. Tedaviye başladığımız zamandan beri tüm şikayetlerim azaldı, durumum daha iyiye gitti. Eskiye kıyasla çok daha akıcı konuşabiliyorum. Dikkatimi daha iyi toparlayıp odaklanabiliyorum. Üzerimdeki depresif ve melankolik hal de ortadan kalktı. Özgüvenim yerine geldi.
Nurdan Y.
Yürürken hafif denge bozukluğum vardı. Parmaklarımı kontrolde gecikme, yavaşlama vardı. Kollarda yorgunluğum, parmaklarımda tutukluğum vardı. Tedaviye başladıktan sonra denge bozukluğum da, hareketlerimdeki yavaşlama da neredeyse tamamen iyileşti. Hayatım tekrar dengeye girdi, yaşama sevincim katbe kat arttı. Bundan iyisi can sağlığı.
Kadir C.
Neredeyse 15 yıldır baş ağrısı şikayetim vardı. Birçok hastaneye gittim, genelinde ilaç verip gönderdiler. İlk defa Derya hocam baş ağrısının damar sertleşmesi sebebiyle olduğunu söyledi. Tedavilerde fizik tedavi ve ilaç verdi, işe yaradılar. Baş ağrım çok azaldı. Biz memnun kaldık, kendisine çok teşekkür ederim. Derya hocamı seviyoruz.
Şakir G.
İyi ki yollarımız kesişti. 30 yıldır süren baş ağrılarım kesildi, hayatım düzene girdi. Güçlü migren ataklarından Derya hocamın oluşturduğu tedavi ile her şey yoluna girdi. Ona minnettarız ve çok seviyoruz. Güler yüzü ve tatlı dili ile bizi mest etti. Migreni olan herkese tavsiye ediyorum.
Vuslat Ş.
Derya hocamla tanışmadan önce şiddetli baş ağrılarım ve baş dönmelerim vardı. Derya hocam kısa dönemde yaptığı özel tedavisi ile bu şikayetlerim günden güne azalmaya başlayarak bitti. İyi ki Derya hocamla tanışma fırsatı buldum. Yaptığı bütün tedaviler hayat kalitemi arttırıp beni bu sorundan kurtardı. Derya hocamı çok seviyorum, kendisi dünya tatlısı bir insan. Çok teşekkür ederim hocam iyi ki varsınız.
Türkan İ.
Derya Hanıma tanıdığımız tavsiyesi ile geldim ve uyguladığı tedaviler sonrasında ayda 15 kez tekrarlayan migren ağrılarım ortalama 5’e indi. Derya Hocamın tedavi protokolü bana çok iyi geldi ve hayat kalitemi çok arttırdı. Onu bulduğum için gerçekten çok şanslı hissediyorum ve ona çok ama çok teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyorum Derya Hocam, hayatımı güzelleştirdiniz.
Zeynep G.
Benim Uzun süredir başımın üzerinde uyuşuklukla beraber ağrılı şekilde geçmeyen baş ağrım vardı. Derya Hocayı sosyal medyada bu rahatsızlık benzeri yorumunu gördükten sonra randevu alarak muayene ve sonrasında işlem, aşı uygulamalarından 10 gün sonra ağrılarım ve uyuşma hissi çok ciddi şekilde azaldı ve kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Derya Hocamı çook öpüyorum. Ekibinden Ezgi hanıma da ilgi alakasından dolayı teşekkür ediyorum.
Doğa T.
Biz Almanya'da yaşıyoruz ve anneme temmuz ayında demans başlangıç evresi denildi. Maalesef Almanya'daki doktorumuz çok ilgisizdi ve bir ilaç yazıp 54 yaşındaki annemi kaderine terk etti diyebilirim. Uzun araştırmalar sonrası Derya hocayı bulduk ve Eylül ayı için randevumuzu oluşturduk. Tedavinin en az 3 ay sürdüğünü biliyorduk ve ona göre hazırlıklı geldik (annem işyerinden çıktı). İlk başta çok korktuk acaba işe yarar mı diye. 3 aylık sürecimiz bitti ve sonucu nasıl anlatacağımı bilemiyorum. İnanılır gibi değil. Annem 3 ay sonrası eskisinden bile daha iyi diyebilirim. İlk değişikliği 6 hafta sonra gördük ve git gide dahada iyiye gitti. Unutkanlık çok çok azaldı. Annem ilk başladığında yalnız bırakamıyorduk. Annem ruh gibi olmuştu hiçbir şeyden zevk alamıyordu ve sürekli mutsuz ve tedirgin bir hali vardı. Şimdi geri eski ruh haline döndü ve hatta dahada iyi. Derya hocaya ve mükemmel ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır. Annemi tekrardan hayata bağladılar ve hastalığı için bir ümit ışığı oldular. Lütfen bu şekilde tanı alanlar varsa bir şans versinler. Tamamen çözümü olmasa bile bu tedaviden sonra inanılmaz bir farklılık görecekler. Hayat kaliteleri çok yükselecek. İyi ki karşımıza çıkmış Derya hoca.
Yasemin A.
15 yıldır migren hastasıyım. Birçok kez nöroloji bölümüne gitmeme rağmen ağrılarımda hiç azalma olmadı. İlaçlar bile etki etmez hale gelmişti. İnternette araştırma yaparken Derya hocama rast geldim. Verdiği destek ilaçları ve güzel yaklaşımı ile ilk 3 aylık tedavimde yüzde yüz başarı sağladık. Geçmeyecek sanıyordum ama şu an gayet rahatım. Kendisini iyi ki bulmuşum. Teşekkür ediyorum.
Duygu E.
Yaklaşık 8 yıldır çok şiddetli yaşadığım migren atakları sebebiyle Derya hocama ulaştım. Daha önce çok kez ilaç tedavisi almama rağmen çözüm bulamamıştım. Derya hocam muayenede çok detaylı inceledi soruları bile önceki deneyimlerimden farklıydı. Bütüncül bir tedaviyle şu anda ağrılarım çok çok azaldı. Tedavilerim içinde fizyoterapi, girişimsel işlemler ve terapi de vardı. Hepsiyle şu an çok daha iyiyim. Derya hocam çok değerli bir insan, gerçekten minnettarım. Klinikteki Ayhan hocam, Ömer hocam ve tüm ekibe çok teşekkür ederim.
Ayben S.
Annemin unutkanlığı konusunda Derya Hocamdan randevu alıp gittik. Hastaya ve yakınlarına olan sıcak ilgisi bizi çok rahatlattı. Ekibiyle birlikte güler yüzlü ve içten davranışları bizleri çok etkiledi. Çözüm odaklı açıklamaları ve içtenliği için çok teşekkür ediyorum. Ne mutlu bize ki böyle hekimlerimiz var.
Süeda Ş.
Annem için gittik ve biraz önyargı ile gitmiştim. Daha ofise varırken çok güzel bir yer olduğunu anladım. Müstakil içinde harika bir ofis. Sanırsın Harvard Kafe'ye geldik. Beklerken kış bahçesinde kahvenizi yudumlayabilirsiniz çiçekler içinizi açar. Derya Hoca da gayet Şirin aktif bir bayan. Her şey çok güzel açıklıyor. Hastaya ve yakınına güven telkin ediyor ve işini de gayet iyi yapıyor. Çok iyi bir nörolog arıyorsanız Derya Hanım'ı tavsiye ederim.
Anıl S.
Benim öyle çok ağrım vardı ki, bütün ışıkları kapatıp 15 gün kendimi eve kapattım. Gelmeden önce günde 2 ağrı kesici iğneyle duruyordum. Herkes gelsin buraya bence, benim baş ağrılarımı geçirdi hocam. Gözlerim damarlarım şişti. Benim yüzümden ailemde işine gücüne gidemiyordu. Çok şükür şimdi çok iyiyim. Girişimsel tedavi diyorlar, ondan yaptı hocam. Çok iyi geldi. Çok şükür buraya geldikten sonra ağrı kesici bile almadım daha hiç. Hangi doktora gitsem bir yıl çekeceksin dediler ama öyle olmadı. Baş ağrınız varsa buraya gelin tavsiye ederim. Hocamın eline sağlık.
Roso A.
Küme baş ağrılarım vardı. Daha önce teşhis tedavim oldu ama ağrılarım çok şiddetliydi ve ataklarım günde 2-3 kere oluyordu. Artık dayanılmaz olunca Derya hanıma geldik. Allah bin kere razı olsun tedavimize aşı ekledik. Sonrasında aşılar ile ağrılarım artık kalmadı tamamen bitti. Tedavimiz için 9 saatlik yoldan geldik ama değdi. Hayatım kalmamışken artık her şey yolunda. Kendisine teşekkür ederim.
Adiviye A.
1 yıl önce annemin anlık unutkanlıkları sebebiyle kendisiyle tanıştık. Yapılan tedaviler ve düzenli seanslar sayesinde olağanüstü gelişme kaydetti. Kısa süreli hafızada %50 gelişim gösterdi. Gerek uygulanan tedavi gerekse başta Derya hoca olmak üzere tüm ekibin ilgisi ve güler yüzü ile geldiğimiz nokta çok tatmin edici.
Özgül Ç.
Merhaba. 21 yıldır migren hastasıyım ve tahmin edersiniz ki çok zorlu süreçler yaşadım. O kadar çok tedavi gördüm ki yan etkileri de o kadar üzücü 4 yılı aşkın süredir Derya hocamla beraber bu yolda çok şey katettik. En önemlisi bana uygun olan tedaviyi uyguladı. Şimdi çok daha iyiyim. İyi ki sizi tanıdım ve güzel enerjinizle hep yanımda oldunuz ve hala beraber devam ediyor olmak çok güzel. Sizi seviyorum, iyi ki varsınız.
Sibel A.
Kendimi son derece güvende hissettiğim dinledikçe öğrendiğim ilgilisi alakası yaklaşımı ile bunca doktor gezmiş biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki Derya Hocam tek. Kendisine tüm destekleri için çok teşekkür ediyorum. Büyük değer.
Sinem Ş.
12 yıldır süren migren ağrı atalarım için bir çok doktor denedim ancak hiçbiri çözüme ulaşmadı bazı zamanlar daha da kötüye gittiğim oldu. Sonrasında tedaviye sorgulayıcı bakış açısıyla yaklaşan Derya hanımı buldum. ilk muayene ardından geçen 3 ay içinde %70 farkla ağrılarımda azalma oldu. Çözüm odaklı muayene ve pozitif yaklaşımı ile çok daha iyi hissetmemi sağladı. Şehir dışından gelen bir hasta olarak her konuda çok destek oldular. Teşekkür ediyorum.
Aytül Ş.
13 yıldır auralı migren hastasıyım 2 kez migrene bağlı kısmı felç geçirdim. Ve mahzar Osman nöroloji bölümünde bana 3 yıl antidepresan ilaçlar verildi hiç bir çaresi olmadı daha sonra Medical park hastanelerinde 1 yıl tedavi gördüm ve yine antidepresan kullandım hiç bir faydasını görmedim ağrılarım gittikçe şiddetleniyordu. Daha sonrasında TV de Derya hanımı izledim ve hemen gelmek istedim. Kendisi bu arada doktordan daha çok abla kardeş gibi ilgilendi benimle ve aslında benim kalbimde delik olduğu ve bu yüzden pıhtı attığını Derya hanım sayesinde öğrendim ve tedavimize başladık inanılır gibi değil ama ayda en az 10 gün ağrılı geçiyordum Derya hanımın tedavisiyle ağrılarım sıfıra indi tedavi olalı 1 yılı geçti ve ben hala aynı şekilde her günümü ağrısız mutlu geçiriyorum. Canım doktorum iyiki varsınız sizi çok seviyorum. umarım migren hastalarının hepsi Derya hanımı tanırlar ve tedavi olurlar sizi hayata geri döndürüyor buna emin olun.
Arife Nur B.
Yıllardır geçmeyen bir baş ağrım vardı. Migren rahatsızlığım vardı. Yıllarca çok fazla nöroloji doktoruna gittim. Farkı tedaviler uygulandı. Bazı tedaviler kısa süreli sonuç verse de tam anlamıyla bir rahatlama sağlayamamıştım. Ağrı kesicilere bağımlı hale gelmiştim ve bir çözüm bulamıyordum. 2023 yılında mayıs ayında Derya Hocama gelmeye karar verdim. Keşke daha önce gelseymişim bu zamana kadar boluna kalitesiz bir hayat yaşamışım dedim. Derya hocam bana girişimsel tedavi, tetik nokta tedavisi ve botoks uygulaması yaptı. Tahlillerimi ve eksil vitamin takviyelerimi tamamladı. Tedaviden önce haftada 3-4 arası şiddetli olan baş ağrım ayda 2-3 e düştü ve şiddeti de eskiye oranla azaldı. Derya hocama, Ayhan hocama ve beyin 360 ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki varlar.
Aleyna İ.