Yeliz Güner Bakır
Buraya gelmeden önce ben yaşamıyordum resmen, buraya geldikten sonra yaşadığımı hissetmeye başladım. Hayatım 360 derece değişti. Baş ağrılarımdan neredeyse kurtuldum, başım ağrımadan uyanıyorum. Hayatım normalleşti, artık çok nadir arada bir ağrım oluyor. Derya Hocama çok minnettarım. İnsanlar gerçekten hayatına değer veriyorsa gelip buradan şifasını alıp gidebilir, o kadar net. Sonuçtan çok memnunun. Canınız kıymetliyse derya hocama gelin, hayatınızı tekrar elinize alın. Ben şifamı buldum, darısı sizlerin başına.
İlayda Demirok
Buraya gelmeden önce 20 yıllık migren hastasıydım. Önceleri çok yoğun olmakla beraber son 3 yıldır neredeyse her gün migren atakları yaşıyordum. Pek çok nörolog gezdim, akupunktur, nöral terapi, hacamat ve benzeri birçok tedavi gördüm. En son çare olarak da Derya Uludüz hocamla tedavi sürecime başladım. Derya hocanın önerdiği tahliller sonucunda tiroit ile ilgili bir sıkıntım olduğu ortaya çıktı. Kendisi beni bir endokrin uzmanına yönlendirdi. Yapılan tahlillerde tiroid kanseri olduğum ortaya çıktı. Migren ağrılarımın altında tiroidimle ilgili sıkıntıların yattığı ortaya çıkmış oldu böylece.
Tülin Börekçi
Derya hocaya gelmeden önce adet döneminde migren atakları geçiriyordum. Adet boyunca dayanılmaz ağrılarım oluyordu daha önce başka doktorlara da gittim yalnızca sakinleştirici verip gönderdiler sonra internetten Derya hocayı araştırdım yorumlara bakıp buraya geldim doktor hanım bana çeşitli vitaminler başlattı başladığımdan beri adet döneminde neredeyse hiç ağrım olmuyor şu an migrenin iyileşebilir bir hastalık olduğuna inanıyorum umudum var Derya hocama çok teşekkür ediyorum.
Işıl Yazgan Atik
20 Yıldır migren ağrısı çekiyordum Prof. Dr. Derya Uludüz'e gelmeye başladığımdan beri yapılan işlemler, gördüğüm terapiler ile şu anda ağrılarım çok daha iyi durumda. Başladığımdan bu yana ağrılarım %80 azalmış durumda. Tedavim hala devam ediyor ama şimdiden çok çok iyi durumdayım. Tüm ekibe ve Derya hanıma teşekkür ederim.
Fatma Erünal
Ben kanser tedavisi gören bir hastayım. İlaç aldıktan sonra sağ gözümde oluşan görme kaybı ve şiddetli baş dönmelerim oluyordu. Derya Uludüz’e geldim, bana farklı ilaçlar başlattı. Şimdi artık çok daha iyi uyuyorum ve dengemi sağlayabiliyorum. Çok teşekkürler ediyorum, tüm sıkıntılarımı giderdi.
Aysel Nikbay
Bitmeyen baş ağrılarım sırt ağrılarım unutkanlığım beni yaşamdan soğutmuştu. Derya Hocam sayesinde, Beyin360 ekibi sayesinde sağlığıma kavuştum. Yaşama sevincimi yeniden kazandım. Derya Hocama sonsuz teşekkürler.
İrem Öksüz
5 yıllık fibromiyalji geçmişim içerisinde 6-7 farklı doktor deneyimim oldu, faydası olabileceğine inandığım birçok şey denedim artık geçebileceğine inanmıyordum, ağrılarım beni ağlatacak derecede fazlaydı, bunu söyleyebileceğim hiç aklıma gelmezdi Derya Uludüz sayesinde ağrılarımda çok ciddi azalma var, belki devamında ağrılarım tamamen sıfırlanabilecek. İnancım tam. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.
Nilay Darka
Buraya gelmeden önce her gün baş ağrılarım vardı, haftada 4 migren atağı yaşıyordum. Derya Uludüz'ü 'migrende en iyi doktor' diye aratarak buldum. Ayda 3-4 kez acillik olan ben burada aldığım tedaviler ve hocamızın başlattığı vitaminlerle tüm ağrı kesicilerden kurtuldum. Şu an hiç ilaç almadan da hafif baş ağrılarını atlatabiliyorum. Tedaviden ve Derya hanımın ekibinden çok memnun kaldım. Teşekkür ediyorum.
Turgay Özgen
Eşim Şenay’ın yaklaşık dört yıldır devam eden şiddetli yüz ve baş ağrıları vardı. Beyin360’a gelene kadar 4 yılda gitmediğimiz doktor ve onların verdiği tüm tedavileri uygulamamıza rağmen hiçbir şekilde eşimde düzelme göremedik. Eşimin sürekli araştırmaları sonucu bugün bulunduğumuz beyin 360 bütüncül beyin sağlığı merkezine gelmemizle başlayan tedavi sürecimiz bugün gelinen noktada doğru bir yerde ve doğru bir tedaviyle nelerin olabileceğini net bir şekilde öğrenmiş ve görmüş olduk, eşimin şu an da şikayetleri ile ilgili yok denecek kadar az olduğunu net olarak söyleyebiliriz.
Necmettin Kündem
Derya hocaya gelmeden önce 2 yıldır geçmeyen ve artarak devam eden baş ağrılarım vardı. Gelmeden önceki son 3 ayda ağrılarımın şiddeti dayanılmaz bir boyuta gelmişti. Hayat kalitemi bozuyor yaptığım ve yapacağım her şeye engel oluyordu. Ne işime ne aileme asla odaklanamıyordum. Derya hocayı buldum muayeneye geldim tedaviye başladık, daha ilk haftadan ağrılarım tamamen geçti. Hayatım Derya hocadan önce ve Derya hocadan sonra diye ikiye ayrıldı. 1,5 yaşındaki bebeğimle yalnızca son iki haftadır gerçek anlamda ilgilenebiliyorum bundan önce çocuğumla vakit geçiremeyecek kadar çok ağrım vardı. Derya hocama geldikten sonra baba olduğumu fark ettim resmen. Mesela Sivas'tan İstanbul'a tedavi için gelip gidiyorum. Eskiden olsa uçak yolculuğundan sonra ağrıdan yerimde duramıyor olmam lazım ama şimdi zerre ağrım yok. Bence Derya Hocanın en önemli ve en etkili özelliklerinden biri de bütüncül bir yaklaşım göstermesi. Ağrınıza sadece nörolojik değil hem nörolojik hem fiziksel hem psikolojik her açıdan yaklaşıyor. Burada harika bir ekip kurmuş, fizik tedavisi, masajı, ağrı psikoloğu, hastalarla ilgilenen çalışanları her şeyiyle tamam bir ekip kurmuş. Benim gibi Ağrılarla mücadele eden herkese Derya Hocayı bulmalarını öneriyorum.
Fazıla Cezzar
Buraya gelmeden önce, haftada 3-4 gün ağrı kesicilerle ayakta duruyordum. geceleri ağrı ile uyanıyordum. Hayatım acil servislerde serum ve ağrı kesici yiyerek geçiyordu. buraya ilk gelmeye başladığımda serum tedavisi ve sinir blok tedavisi aldım sonrasında da aşı tedavisi gördüm. 2,5 ayda yalnızca bir kez atak geçirdim. seyahatlere gitmeme, sıcak ve nemli ortamlara girmeme, uzun araba yolculukları yapmama rağmen ağrım olmadı. normalde hava değişimi, rüzgar, nem, aşırı sıcak hava ağrımı tetiklerdi burada gördüğüm tedaviden sonra her şey değişti hiç biri atak yaşamama sebep olamıyor artık. Beyin 360 da tedaviye başlamadan önce sürekli diyet yapıyor yalnızca belirli besinlerle besleniyordum. sırf ağrım tetiklenmesin diye fakat yine de atak geçiriyordum. şimdi hiç bir diyet yapmamam rağmen canım ne isterse yememe rağmen hiç atağım olmuyor. mesela ışığa hiç bakamazdım, sabahları gün ışığı bile beni çok rahatsız ederdi. şu an ışık beni hiç mi hiç rahatsız etmiyor. özellikle migren aşısından sonra hiç ağrı yaşamadım. eskinden avuç avuç ağrı kesici içerdim. Derya hocaya geldikten sonra kızım da ben de hayata döndük diyebilirim. hocama çok çok teşekkür ederim. onunla beraber çalışan tüm ekip muhteşem onlara da ayrıca çok teşekkür ederim. Olağanüstü tempolu çalışmalarına rağmen öyle ilgili, öyle sevgi dolular ki. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Uğur Yıldırım
Uzun yıllardır devam eden trigeminal nevralji rahatsızlığıyla mücadele ediyorum yüzümün sağ tarafında dayanılmaz ağrılarım vardı. Teşhis konulduktan sonra tegratol kullanmaya başladım ilkbaşta iyi geldi daha sonra çok daha şiddetli ağrlarım oluşmaya başladı. Kullandığım ilaçlar çok ağırdı. Oldukça zor bir hayatım vardı sonrasında derya hocamı buldum burundan girerek bir tedavi uyguladı ve inanılmaz bir şekilde 3.5 aydır hiç ağrım yok. Hayatımı da daha sağlıklı yaşıyorum.Derya hocama çok teşekkür ederim.
Ayla Vatanperver
20 yaşından beri ağrılarım her gün daha da şiddetlenerek devam etti. bir sosyal hayatım yoktu, inanılmaz acılar çekiyordum. Derya hoca ile tanışana kadar... Ona geldim 3 aylık bir tedavinin ardından birden bire ağrılarım kesildi... hayata döndüm artık nefes almaya bailadım migren hastası olduğumu unuttum resmen yeniden bir umut ışı doğdu istediğim hayatı yaşayabilmek için. Her şey derya hocam ve ekibi sayesinde çok çok teşekkür ederim herkese öneririm.
Tomris Balcı
Beyin 360 benim için bir dönüm noktası oldu. Beyin360 öncesi ve sonrası diyorum artık. Yaklaşık iki ay kadar önce ağrı kesici kullanmaktan, migren ağrılarından yorulmus, bıkmış bir şekilde hocam kurtarın bu illetten beni diyerek Derya hoca nin kapisini çaldım. Kendisi ve ekibi sağolsunlar çok iyi davrandılar bana güleryüz ve hassasiyet çok hoşuma gitti. Derya hoca "biz önce ilaçları biraktiriyoruz bu şekilde tedavi olmayı kabul eder misin" diye sordu. Cevabım tabiiki de evet oldu. Sonrasında ilaçlarımı bırakarak hocanın verdiği vitaminlerle başlayarak tedaviye giriştik. Ayrıca yaşam şeklimi değiştirecek hayatımı kolaylaştıran rahatlama teknikleri, yemek , yürüyüş ve içecek değişiklikleri yaptık. Bu esnada hafif hafif ağrı geliyor gibi oluyordu ama gelmiyordu. Beni en çok mutlu eden de bu oldu, ağrım olmayınca günlük işlerimi çok kolay yapmaya başladım. Alışverişe gittiğimde biraz fazla yük taşisam bile ağrım oluyordu. Lodos havada ve rüzgarlı havalarda biraz sersemlik oluyor başımda şimdi o kadar. Ve ben ilaclarla 15 yıldır tedavi olmak(olamasamda kullandım) değil de bu tarz yaklaşımla tedavinin çok iyi bir örneği olarak bu yazıda teşekkürlerimi sunuyorum. Tedavi sürecim vitaminlerimle, danışmanlık alarak halen devam ediyor. Tüm ekibe başta Derya hoca ve Ayhan hoca olmak üzere teşekkürlerimi ve ailemin dualarını iletiyorum. Saygı ve sevgilerimle......
Zeynep Atay
41 yaşındayım 20 yaşımdan beri baş ağrılarıyla mücadele ediyorum son 3 yıldır her gün tüm vücuduma yayılan inanılmaz şiddetli ağrılarım var. sürekli halsizdim... Derya hocama geldim daha ilk haftadan bana önerdiği her şeyi yapmaya çalıştım ve hemen fayda sağladım. Ağrılarım azaldı hayat kalitem yükseldi... Hayatım değişti. Her şey için teşekkür ederim...
Faruk Sarıhan
Buraya gelmeden önce hergün çok şiddetli ağrılarım ve ataklarım vardı kullandığım serumlara ve ilaçlara rağmen ağrılarım geçmedi Derya hanıma geldikten sonra iğne ve serum tedavisi aldım seanslar halinde 4 hafta ve sonuç şuanda çok daha iyiyim tavsiyeleri doğrultusunda daha iyi olucam işallah herkesede tavsiye ederim
Meryem Altunay
biz 6. ayda almanyadan geldik. gelmeden önceki son süreçte bazen günde 3 kere baş ağrısı atağı geliyordu. baş ağrısı başlamadan önce burnu tıkanıyor sonra aşırı ağrılı bir atak geçiriyordu oğlum. bilhassa geceleri oksijen maskesi ile uyuyabiliyordu. daha sonra derya hocamıza geldik ilk görüşmemizde bizden bazı tetkikler istedi bunları yaptık getirdik. bize bir ilaç tedavisi önerdi kullandığımız ilaçları bırakmamızı önerdi. 3 ay bu ilaçları düzenli kullandık ve bol egzersiz yapmasını söyledi kilo vermesini söyledi. Ve ilaç tedavisine başladıktan bir ay sonra bizzat kendisi aradı görüştük takip etti. 3 aylık tedavi bitince tekrar geldik ilaçlarımızda düzenlemeler yaptı. bu süreçte çok yol kat ettik baş ağrımız hiç yok. artık uykusunu alıyor güne motive başlıyor. şimdi artık sinirlenmiyor da teşekkür ederizz.
Nermin Genç
Ben buraya gelmeden önce ayda 10 gün migren ağrılarıçekiyordum.Ağrılarım başlayınca 4-5 gün hiç kesilmeden devam ediyordu.Ağrılara mide bulantısı, kusma , baş dönmesi eşlik ediyordu.Ben çok yorulmuştum çeşitli tedaviler uygulandı ama hiç bir tedaden fayda görmedim.Kendimi tükenmiş hissediyordum.Şuan 2 aydır Derya hanım'ın tedavisiyle hiç migren ağrısı çekmiyorum.Kendimi çok iyi hissediyirum Derya hocama çok teşekkür ederim.
Gülşen Yıldırım
Ayda 15 gun bas agrisi ve kas agrim vardi. 2 ay duzenli sekilde derya hocamin dediklerini yaparak hic agri kesici kullamadan verdigi botoks serum tedavisyle yuzde 70 oraninda azalma oldu. Derya hocamin guleryuzu ve calissanalrin destekleri cok muhtesem
Selen Koçoğlu
20 senedir migren ağrısı çeken bir insan olarak beyin 360 ile buluştuktan sonra hayata yeniden başladım. en önemlisi derya hocamın ilk buluşmamızda beni saatlerce dinlemesi ve bana yol göstermesi oldu doktoruna güvenmek inanmak bence yolun yarısı demektir. kalan yolun yarısını da beyin 360 daki tüm doktorlarımın verdiği desteklerle ve beni yönlendirmeleri ile gerçekleşti. derya hocamı ilk gördüğümde ona sarılıp siz benim umudumsunuz demiştim o da daha dur bakalım demişti. şu an tüm umud ettiklerim gerçekleşti. burda olan tüm hocaların hastalarını dinlemesi anlaması çok önemli sonrasında verilen ödevleri de yerine getrirseniz yeniden doğmuş gibi olabilirsiniz. buraya geldiğim ilk günden beri kendimi evimde gibi hissediyorum. çok kısa zamanda hiç aklıma gelmeyecek yollar kat ettik bunca zaman migrenden çekmiş bir sürü doktora gitmiş biri olarak beyin 360 benim mucizem oldu. gönül rahatlığıyla sonuna kadar tüm migrenli hastalara öneriyorum. hocalarıma çok teşekkürler. iyiki varsın Beyin 360 ekibi.
Havva Pekgöz
buraya gelmeden önce sürekli baş ağrısı yaşayan bir hastaydım, derya hocamla görüşmeye başladıktan sonra ağrılarımın rahatladığını ve eskisi gibi her gün yatmak zorunda olmadığımı fark ettim şu an eskiye göre çok daha iyiyim. Derya hocamın sıcak samimi yaklaşımının da etkisi oldu.
Nurten Acar
Buraya gelmeden önce kendimi sosyal olarak daha içe dçnük kendimi rahat ifade edemeyen bir birey gibi hissediyordum. Burada hem derya hocamın verdiği ilaçlar hem psikolojik destek hem de kognitif rehabilitasyon desteklerinin hepsini düzenli bir biçimde aldım verilen ödevleri elimden geldiği kadarı ile yapmaya çalıştım. Bu süreçte kendimi yukarıda saydığım her alanda daha geliştirmiş hissediyorum. Herkese çok teşekkür ederim.
Ünal Ata
Uzun yıllardır baş ağrısı çekiyordum. Bu kadar kısa zamanda iyi olacağımı düşünemezdim derya hocama teşekkür ederim.
Seher Biberoğlu
uzun yılllardır migren ağrısı çekmekteydim. defalarca farklı doktorların ilaç tedavisine girdim düzelmelerim hep geçiciydi. ta ki derya hocanın kliniğine gelene kadar. bence bir mucize gerçekleşti gün aşırı ağrıyan başımın arası çok açıldı. her şeyden önce çok inandım güvendim burdaki ekibe arkadaşlara doktorlara. evet bütüncül bir tedavi altındayım. kendimi çok iyi hissediyorum. migrenle baş edemeyen bitin hastalara doğru adres olduğunu gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
Aslıhan Çetrez
ben derya hocayı tv de görüp tanıdım ve yorumları okudum çok pozitif yorumlar vardı hastalarına ne kadar ilgili olduğuna dair, güven veren bir hekim 5 haftadır tedavi sürecindeyim migrenimi hayat kalitemi düzeltecek kadar aştığımızı düşünüyorum. klinik de fazlasıyla rahat bütün ekipten çok memnunum inşallah hastalığımı en hafif düeye indireceğiz 5 hafta da çok yol kat ettik hocalarıma çok teşekkür ediyorum. burada kendimi fazlasıyla güvende hissediyorum ve tamamen iyileşeceğime güvenim tam. teşekkür ediyorum. migren hastalığı tamamen geçmiyor ama yaşam kalitemi düzeltecek kadar bir fayda edindim. bunca yıldır neredeyse bütün hastaneleri gezdim ama burada çare bulduk.
Sevcan Aslan
Yıllarca şiddetli başağrısı çekip, içmediğim ağrı kesici, gitmediğim doktor kalmadı ve bu şiddetli dayanılmaz ağrılardan kurtulmanın çaresini ararken Sevgili Derya Hocam'la tanıştım. İlk görüşmemizde bana candan sarılan, beni özveri ile dinleyen ve tedaviye başladığımız günden beri hep aynı değişmeden özveri ile ben ve hastalarına ayrı ayrı değer veren ve önemlisi beni en şiddetli ağrılarımdan kurtaran gönlü güzel insan kendisi. Onun yanındayken kendimi rahat evimdeymiş gibi ve alanında en en ennnnnn mükemmeli olduğu için kendimi güvenli ellerde olduğumu hissediyorum. Herkesin hiç tereddüt etmeden gidebileceği yüreği güzel insan. Rabbim ondan binlerce kez razı olsun, yolları hep açık olsun inşallah. Sevgili Derya Hocamla tanışmak benim için büyük bir şanstı, iyi ki onu tanımışım. Hayatımdaki şansım benim. Sevgili Derya Hocam sizi seviyorum.
Seher Çelebi
Anlatacak çok şey var. Hangisinden başlayacağımı bilemiyorum. ilk girişte çok düzgün karşılaşıyoruz. çok heyecanlı stresli girdim içeri ama Hocamı gördüğüm zaman sadece yüzüne bakınca herşeyi unuttum. Hocamın bana karşı bakış gülüşü sarılışında samimiyet bulduğum için sanki daha ilk günden hastalığımı unuttum. Sonrasında eşim agresifti bu konuda hastanelere gitmek istemezdi. Hocamızın davranışlarından dolayı eşim her defasında benim yanımda oldu destekledi. Mutlu aile havasında bir ortam. Trigeminal nevraljim vardı. Tedavide ilk geldiğimde çok üzüntülü sıkıntılı başaramayacğaım gibi geldim. Ama hocamın sayesinde bu hastalıktan tamamen kurtulmuş hissediyorum. Duygularımı ifade etmekte bile zorlanıyorum. O kadar pozitif düşünüyorum ki Hocamı Erzincan a bekliyorum onu öyle ağırlayacağım ki nasıl mutlu olurum. Ben bu kadar iyi hissetmedim. Hocama sonsuz güveniyorum.
Bilge Ceylani
Derya Hoca çok kıymetli bir insan. Bizimle hasta - doktor ilişkisinden önce ilk karşılaştığımız andan itibaren nezaketi , pozitifliği ve bizi çok önceden tanıyormuş gibi dosthane bir tavırla kabul edip daha sonrasında problemlerimizle ilgili aydınlatıcı konuşmaları , süreci iyi yönetmesi, hastayı anlaması ve dinlemesi, akabinde uyguladığı bilinçli tedaviyle çıktığımız yolda aydınlatıcı bir ışık oldu . Kendisini sevgi ve saygıyla öpüyoruz mükemmel doktorumuzun ve mükemmel ekibinin yolu açık olsun.
Yeşer Dellaloğlu
Hepimizin en korkulu rüyası deprem son yıllarda.Benim depremin ise ne zaman, nasıl, neden, nerde, ne yapınca geleceği belli olmayan korkunç yüz ve başağrıları oldu. Hekim olmam çarelere ulaşmamı kolaylaştırmadı. En çaresiz bir anımda sevgili doktorum Derya Hanımla karşılaştım. Beni dinledi, izledi,elini sürdü kucakladı kiii o deprem son buldu.O kadar basit çözümlerle ağrılar dindi, ilaçlar azaldı. Sıfıra inen hayat kalitemi toparladı. Mesleğimi yapıyorum . Bilgisi becerisi sevgisiyle nesli tükenen bir bilim insanı. Acaba günümüzde kaç hekim hastalarını arayıp da hatırını soruyor. Bu güzel insanı yetiştiren ailesine ne mutlu.Onu çok seviyoruz.
Nazan Kaya
20 yıllık migren maceram Derya Uludüz hocam ile son buluyor.Ayrıca bu kadar candan insan sever bir doktorum olduğu için çok şanslı olduğumu biliyorum.Beyin 360 kliniği bu hastalık için tek adres. Gösterdikleri profesyonel ve insancıl yaklaşımları için istisnasız tüm ekibe sonsuz teşekkürler.iyi ki varsınız sizi seviyorum
Ahmet Ersoy
Tedaviden inanılmaz memnun kaldım. Özellikle diş sıkma botoks işleminden sonra hiç ağrım kalmadı. Ağrı anında verilen ilaç ağrımı hemen geçirdi. Tedavi takip süreçleri çok başarılı. Ayrıca ekip çok profesyonel.
Sonay Ceylan
Benim mucize doktorum Derya Hocam tanıdığım en güzel yürekli doktor daha önce gitmediğim hastane doktor kalmamıştı.Sonuç alamadığım gibi yanlış teşhisler konulup yanlış tedaviler gördüm.Derya Hocam ile tanıştığım zaman auralı migren hastası olduğumu öğrendim.Doktorum kısa zamanda tedaviye başlayıp sorunumu çözdü.Hocamın hastalarına yaklaşımı samimiyeti güler yüzlülüğü ile çok özel bir insan,detaylı muayenesini söylememe gerek bile yok.Hiç tereddütsüz gitmelisiniz ve emin olun bütün sorularınıza cevap bulabileceğiniz kişi Derya Hocam size çok teşekkür ederim.
Canan Fidanboy
Sevgili Derya Hocanın tedavisine girdikten sonra kendi hayatım da yaptıgım bana iyi gelmeyen yaşam kalitemi düşüren hareketlerden kurtulmaya başladım.Sevgili Derya Hocama teşekkür ederim.
Nimet Özer
Beyin360'a başvurduğumda çok kötü durumdaydım ama uygulanan tedavi ile bugün kendimi çok iyi hissediyorum. Ağrılarım cok azaldı psikolojik olarakda cok ıyı durumdayım Derya Hocama ve 360 ekibine çok teşekkur edıyorum Butun ekıp calısanları ıle sıcacık bır ortam yaratılmıs herkese tesekkurler.
To Bee Design
Yaklasık 15 senedır kımsede olmadıgını dusundugum sıddette asırı basagrıları cekıyordum ta kı derya hocamla tanısana kadar. Gitmadıgım doktor uygulamadıgım tedavı kalmadı butun yontemlerı denedım. Şu anda Deya Hocaya tedavı oluyorum ve kendımı o kadar ıyı hıssedıyorum kı agrılarım cok azaldı. Bir de o kadar tatlı ve canayakın ki ona bayılıyorum:}}
Safa Çelebi
Dünyadaki büyün hidroelektrik santrallerinin elektriği kesilse bile, Derya Hocamın pozitif enerjisi hiç kesilmez. İyi ki tanıdık sizi Hocam.
Nazlı Çarıkçı
Klinikte bütüncül olarak hastalığımı her yönü İle değerlendirdiler. Epilepsi nöbetlerim düzeldi
Dilek Melikoğlu Ayiba
we just find the doctor from internet and I was having a headache for weeks and I went to every doctor that has been dealing with migraine they gave me a lot of ducks that doesn't even affect me a little bit and than we came to see doctor Derya, than after we met her she told me to not to take those ducks. She brings out time to her patient and not rushing anything which is really important to patients like us. Im just happy to be her patient and Im feeling really good since I have come to her. It is really important to find the right doctor!

(sadece internetten doktor buluyoruz ve haftalarca başım ağrıyordu ve migrenle uğraşan her doktora gittim, beni biraz etkilemeyen çok fazla ördek verdiler ve görmeye geldik Doktor Derya, onunla tanıştıktan sonra bana o ördekleri almamamı söyledi. Hastasına zaman ayırıyor ve bizim gibi hastalar için gerçekten önemli olan hiçbir şeyi acele etmiyor. Sadece onun hastası olduğum için mutluyum ve ona geldiğimden beri kendimi çok iyi hissediyorum. Doğru doktoru bulmak gerçekten önemlidir!)