Beyin 360 Enerji Serumu

Beyin 360 Vita Enerji Booster Serum

Enerji için IV terapi size ihtiyacınız olan desteği verecektir. 12 besin içeren Energy IV infüzyonumuz size uzun süreli bir enerji artışı sağlar, böylece ihtiyacınız olan veya yapmak istediğiniz aktiviteleri kaçırmazsınız. IV sıvıları, vitaminleri ve mineralleri kan dolaşımınıza vermek, vücudunuzun hızlı sonuçlar ve daha uzun süreli enerji için gerekli besinleri hızla emmesini sağlar.

Uygun hidrasyon ile enerjinizi artırın

Sıvı takviyesi, enerjik kalmak için çok önemlidir. Dehidrasyon sizi halsiz hissettirebilir ve vücudunuzun verimli çalışması için suya ihtiyacı vardır. Hidrasyon, kanınızın kaslarınıza oksijen vermesini, atıkları uzaklaştırmasını, hormonları dağıtmasını ve egzersiz sırasında kalp atış hızınızı düşürmesini sağlar.

Hidrasyon ve gerekli besinler olmadan enerjiniz ve üretkenliğiniz düşebilir. Vücudunuzun yorgunluğu önlemeye yardımcı olurken enerji üretmek ve kullanmak için temel vitaminlere ihtiyacı vardır.

Kendinizi kötü hissettiğinizde hızlı bir enerji artışı ve toparlama için Energy Booster IV vitamin infüzyonumuzu deneyin. Ruh halinizi dengeleyen vitaminler ve besinlerden oluşan çözümümüz duygularınızı düzenlemenize yardımcı olur, böylece hızlı bir şekilde daha iyi hissetmeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca IV uyku yardımı tedavimiz veya intravenöz hidrasyon sağlıklı yaşam terapimizle enerji seviyenizi artırabilirsiniz. Daha iyi bir uyku ve genel sağlıkla, enerjiniz yerine gelir.

Nikotinamid Adenin Dinükleotid

NAD+, mitokondriyal fonksiyonun iyileştirilmesi için muhtemelen en önemli yardımcı faktördür. Mitokondri, makro besinlerin (proteinler, karbonhidratlar ve yiyeceklerden alınan yağlar) hücre için enerji açısından zengin ATP moleküllerine dönüştürüldüğü hücre içi organellerdir (diğer adıyla “enerji santralleri”). NAD, karaciğerin vücuda enerji sağlamak için gerekli olan yağları parçalamasına yardımcı olur. Ayrıca hücreler için önemli bir enerji kaynağı olan ATP’nin oluşmasına da yardımcı olur. NAD+’ı artırmak, diyabetten kansere kadar geniş bir hastalık yelpazesinin yönetilmesine yardımcı olabilir.

Prosedür nasıl uygulanıyor?

Konsültasyon ve değerlendirmenin ardından, doktor kişiselleştirilmiş bir tedavi planı geliştirecek ve uygun bir IV detoksifikasyon prosedürü önerecektir.

Eğitimli bir hemşire daha sonra uygun vitamin, mineral, amino asit veya bunların bir kombinasyonu kan dolaşımına yavaşça infüze edilir.

45 dakika ile bir saat arasında sürebilen işlem boyunca hastalar rahat bir şekilde otururlar.

Randevu Alın

    Formu doldurun, sizi arayalım

    Bu yazıyı paylaş

    Randevu Al Hemen Ara
    WhatsApp'tan bize yazın