Beyin 360 Hafıza Kurtarma Programı

BrainUp 360 - Beyin Kurtarma Programı

BrainUp 360 yaklaşımı demans ve Alzheimer hastaları için herkese aynı içerikli bir tedavi belirlemek yerine, her hastanın bilişsel gerilemeye neden olabilecek birçok potansiyel faktör açısından değerlendirildiği ve nedene yönelik bütüncül bakış açısı ile kişiye özel düzenlenen bir tedavi programıdır.

Beyin 360 Hafıza Kurtarma Programına katılarak zaman kaybetmeden daha iyi bir hafızaya, daha mutlu bir ruha, daha enerjik bir beyne ve daha genç bir vücuda sahip olmak mümkün. Beyin görüntüleme çalışmaları, beynin erken yaşlanması ile bağlantılı fiziksel değişikliklerin aslında henüz bir yakınma göstermeden onlarca yıl önce başladığını gösteriyor. Yani siz aslında unutkanlık yakınmanız başlamadan en az 10 yıl önce beyin incelemelerinde bunun olacağını görmek mümkün. Beyin sağlığınızı geri getirmek ya da daha iyi hale getirmek aynı zamanda enerjinizi, ruh halinizi, uykunuzu, kilonuzu ve iş hayatında sosyal ilişkilerdeki başarınızı da iyileştirecektir.

Bu program özellikle;

 • İlerleyen yaşla birlikte beyni korumak için,
 • Konsantrasyon güçlüğü, dikkat dağınıklığı yakınmaları için,
 • Depresyon anksiyete gibi duygudurum sorunları için,
 • Alzheimer hastalığı veya hafıza sorunları

için risk faktörlerinizi de belirleyecektir.

İleri görüntüleme beyin değerlendirmeniz, yapay zekâ temelli beyin çalışma hızı ve işlevlerinin incelenmesi ve beynin elektrik aksamında hasarlanma durumlarının tespitine dayanarak sizi özelleştirilmiş bir koruma ve tedavi planına sokar.

Deneyimlerimize göre, beyin sağlığı ile ilgili özellikle hafıza problemlerinin pek çok nedeni olduğunu ve hastaya ayrıntılı inceleme yapmadan direk olarak birkaç seçenek unutkanlık ilacını ezbere vermek yerine temel nedeni ortaya koyarak doğru çözümleri bulmanın en önemli basamak olduğunu söylemek gerekiyor. Beyin kurtarma programının temelleri, 25 yılı aşkın klinik uygulamada test edilerek kliniğimizde kişiye özel bütüncül yaklaşım odaklı yapılmaktadır.

Beyin sağlığınızı korumanın, beyin yaşlanmasını tersine çevirmenin ve keskin hafızaya sahip olmanın yolu beyne zarar veren tüm riskleri ortadan kaldırmaktan geçer.

Bunu tespit etmek için öncelikle;

 • Beyin sağlığı haritanızı çıkarıyoruz. Yani genetik yatkınlıklarınızı aile ağacı inceleyerek ortaya koyuyoruz,
 • Hastalık öykünüzü ve yaşam şeklinizi ayrıntılı sorgulayarak beyin ve ruh sağlığınız için olası tüm risklerinizi belirliyoruz.
 • Ayrıntılı anamnez değerlendirmesinin ardından Beyin derin PET ile beyin haritalaması çekilerek beyin yaşınızın ve hasar durumunuzun tayini yapılıyor,
 • Ruhsal durum ve kişilik tipinizin belirlenmesi açısından ayrıntılı psikolojik değerlendirme
 • 2 saat kadar süren tüm beyni incelediğimiz yapay zekâ temelli bilgisayar tabanlı kognitif dikkat ve konsantrasyon değerlendirme testi uygulanıyor.

Randevu Alın

  Formu doldurun, sizi arayalım
  Randevu Al Hemen Ara
  WhatsApp'tan bize yazın