Sağlıklı Yaşam Koçluğu

Sağlıklı Yaşam Koçluğu

Psikoterapi; geçmişiniz ile bağlantılığı problemlere ve ruhsal sorunlara odaklanırken, yaşam koçları bu gününüz ve geleceğiniz için gerekli yaşam şekli değişikliklerini sağlamanızı kolaylaştırmaya çalışır.

Kliniğimize koçluk desteği almak için başvuran danışanlarımızın çoğu genellikle herhangi bir sağlık problemi olmayan fakat daha sağlıklı bir hayata daha kısa bir zamanda geçiş yapabilmek için birinin desteğine ihtiyaç duyan sağlıklı insanlar oluyor.

Yaşam koçluğu desteği için kliniğimize başvuran danışanlarımız genellikle:

 • Daha tatmin edici bir hayat oluşturmak
 • Yaşamlarında radikal değişiklikler yapmak
 • Hedeflerine daha kısa sürede ulaşmak
 • İş ve yaşam dengesini daha sağlıklı bir şekilde kurmak
 • Çevresindeki insanlarla daha sağlıklı ilişkiler kurmak ve bu ilişkileri sürdürmek
 • Doktorların tavsiyelerini hayatlarına adapte edebilmek
 • Hayatlarını daha eğlenceli bir hale getirmek gibi sebeplerle başvurabiliyorlar.

Yaşam koçlarımız sizlerin hayata karşı daha cesur ve daha ılımlı olmanıza destek olmak için gerekli tüm yardıma her zaman hazırdır ve kişisel alanınıza ve özgürlüklerinize karşı da ekstra bir saygı ve özen gösterirler.

Zaman zaman sizi farklı bakış açılarına yönlendirmek için zorlasalar da asıl amaç her zaman sizi bize gelirken ulaşmayı istediğiniz hedefe ulaştırmaktır ve hiçbir zaman düşüncelerinizi, eylemlerinizi veya yaşamınızı kontrol etmek çabasında değillerdir.

Genellikle haftada bir kez kliniğimize gelerek görüştüğünüz koçlarımız haftanın geri kalanında da ihtiyaç duyduğunuzda her zaman ulaşılabilir durumdalardır.

Siz de hayatınızda yeni bir bölüme adım atmak istiyor fakat bir desteğe ihtiyaç duruyorsanız Beyin 360 Yaşam Koçlarımızı deneyebilirsiniz.

Randevu Alın

  Formu doldurun, sizi arayalım

  Bu yazıyı paylaş

  Randevu Al Hemen Ara
  WhatsApp'tan bize yazın
  BENZER YAZILAR