Hafızada Bozulma ve Alzheimer ile İlgili Bilimsel Veriler

Beyin, öğrenmenin gerçekleştiği ve anıların depolandığı organdır. Hayatı anlamlı kılmak için sadece öğrenme ve hatırlama becerisi değil, aynı zamanda anılarımız ve benlik duygumuz da kritik rol oynar.

Tıp, hafıza ve öğrenmenin biyokimyasal temellerini ve bu temelleri desteklemek için nasıl beslenmemiz gerektiğini tanımlar. Çoğumuz yaş ilerledikçe öğrenme ve hatırlama yeteneğimizi korumak için neler yapabileceğimiz konusunda araştırma yapmaya başlarız.

Hafızada Bozulma ve Alzheimer ile İlgili Bilimsel Veriler

Hatırlama ve öğrenme yetilerinizde bozulmalar olduğunu düşünüyorsanız, BEYİN 360 kliniğinin yaşa bağlı kognitif gerileme ve Alzheimer hastalığı konularında oluşturdukları tedavi protokollerinin, ‘sizin tedaviniz yok, bu şekilde yaşayacaksınız’ denildiği durumlarda bile ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz. Bunun nedeni çok yakında tüm dünyada uygulanmaya başlanan ve mucize niteliğinde olan ‘Nöroplastisite/Beyin Hücrelerinde Yenilenme’  tedavisini kliniğimizde uyguluyor olmamızdır.

Hafıza/Kognitif Araştırmalar

Sağlıklı bir beslenme düzeni, harika bir egzersiz programı, dinlendirici bir uyku ile zihinsel zorluklarınızı azaltan, hafıza ve kognitif gücünüzü maksimum düzeyde artıran ve beyinde yeni hücre oluşumu sağlayan BDNF proteinini çoğaltamaya yönelik takviye besin ürünleri beyin sağlığınızı destekler.

Randevu Alın

    Formu doldurun, sizi arayalım
    Randevu Al Hemen Ara
    WhatsApp'tan bize yazın