Enerjininizi geri kazandıracak üç ipucu

Enerjininizi geri kazandıracak üç ipucu

Kendinizi yorgun enerjisiz hissediyorsanız, eskisi gibi hareketli canlı olmadığınızı düşünüyorsanız bu üç ipucu ile enerjinizi geri kazanabilirsiniz.

 1. Cep telefonlarınızı yakınınızda şarj etmeyin

Cep telefonlarınızı yakınınızda şarj etmeyi bırakmalısınız. Bu gerçekten çok önemli elektromanyetik dalga ile ilgili ve telefonlarınızdan yayılan radyasyonun sağlığınızı nasıl tehdit ettiği ile ilgili birçok video hazırladım sizler için. Uyurken telefonunuzu en az 3 metre uzakta tutun ve şarj edin.

 1. Bağırsak sağlığınıza dikkat edin

Sırada bağırsak sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Her gün tuvalete çıkmak sağlıklı bir bağırsağın göstergesidir. kendinizi özellikle sabahları doğada topraklamanız, pozitif elektronları atarak negatif elektronları vücuda almanızı hem sağlık açısından hem de bağırsak hareketleri açısından sindirim sistemini toparlamanızı sağlar.

 1. Çocuk gibi beslenmeyin

Ve üçüncü sırada ise; çocuk gibi yemeyi bırakın. Biliyorum çoğunuz çocuklar gibi kurabiyeleri şekerleri yemeyi seviyorsunuz.  Cips yemeyi, kocaman bir hamburgeri midenize indirmeyi seviyorsunuz bu arada sırada kabul edilebilir ama hayatınıza salata gibi sebzeler gibi gerçek sağlıklı gıdaları sürekli olarak sokmalısınız.

Randevu Alın

  Formu doldurun, sizi arayalım

  Bu yazıyı paylaş

  Randevu Al Hemen Ara
  WhatsApp'tan bize yazın