Necmettin Kündem

Necmettin Kündem

2 yıldır geçmeyen ve artarak devam eden baş ağrılarım vardı. Derya hocaya gelmeden önceki son 3 ayda ağrılarımın şiddeti dayanılmaz bir boyuta gelmişti. Hayat kalitemi bozuyor yaptığım ve yapacağım her şeye engel oluyordu. Ne işime ne aileme asla odaklanamıyordum.

Derya hocayı buldum muayeneye geldim tedaviye başladık, daha ilk haftadan ağrılarım tamamen geçti. Hayatım Derya hocadan önce ve Derya hocadan sonra diye ikiye ayrıldı.

1,5 yaşındaki bebeğimle yalnızca son iki haftadır gerçek anlamda ilgilenebiliyorum bundan önce çocuğumla vakit geçiremeyecek kadar çok ağrım vardı. Derya hocama geldikten sonra baba olduğumu fark ettim resmen. Mesela Sivas’tan İstanbul’a tedavi için gelip gidiyorum.

Eskiden olsa uçak yolculuğundan sonra ağrıdan yerimde duramıyor olmam lazım ama şimdi zerre ağrım yok. Bence Derya Hocanın en önemli ve en etkili özelliklerinden biri de bütüncül bir yaklaşım göstermesi.

Ağrınıza sadece nörolojik değil hem nörolojik hem fiziksel hem psikolojik her açıdan yaklaşıyor. Burada harika bir ekip kurmuş, fizik tedavisi, masajı, ağrı psikoloğu, hastalarla ilgilenen çalışanları her şeyiyle tamam bir ekip kurmuş.

Benim gibi ağrılarla mücadele eden herkese Derya Hocayı bulmalarını öneriyorum.

Randevu Alın

    Formu doldurun, sizi arayalım

    Bu yazıyı paylaş

    Randevu Al Hemen Ara
    WhatsApp'tan bize yazın
    BENZER YAZILAR